odkazy
ZUŠ Iši Krejčího
Olomoucký kraj
jazzport.cz
ProchazkaCustomGuitars
ejazzlines.com
bandzone.cz/bigbandzusisikrejciho
MySpace - Big Band ZUŠ Iši Krejčího

Stránka je validní HTML 4.01 Transitional.

Ověřit CSS!

http://zus-ik.cz Oficiální web Základní umělecké školy Iši Krejčího v Olomouci.
http://allmusic.com Velice rozsáhlý a systematický průvodce světem hudebních osobností, skladeb a nahrávek. Pokud hledáte informace o konkrétní skladbě, albu či slavné osobnosti, jděte právě tam! MP3 ukázky, obrázky CD obalů, atd.
http://freddiegreen.org Legenda orchestru Counta Basieho, kytarista Freddie Green, Mr.Rhythm. Stránky věnované jeho jedinečné technice a osobnosti. V Big Bandu ZUŠ Iši Krejčího pracujeme na uplatnění jeho techniky v naší rytmické sekci!
http://guitar-makers.com Procházka Custom Guitars, výrobce kytar na zakázku. Pro Big Band ZUŠ Iši Krejčího vyrobil v roce 2008 speciální 18" jazzovou archtop kytaru, na kterou hraje v dnešním Big Bandu IK Kuba Vávra technikou Freddieho Greena.
http://jazzdisco.org Jazz Discography Project, diskografie nejvýznamnějších jazzových osobností.
http://jazztrumpetsolos.com Transkripce sól slavných trumpetistů (Lee Morgan, Freddie Hubbard, Miles Davis, Roy Hargrove a mnoho dalších) doplněná o stručnou biografii a mp3. Výborná pomůcka ke studiu jazzové improvizace.
http://kapely.com Informace o kapelách určená hlavně poředatelům.
http://theowanne.com Výrobce saxofonových hubic (nyní už i saxofonů a dalšího příslušenství) Theo Wanne. Doporučuji hlavně sekci Resources, kde je obsáhlé info pro ty, kdo potřebují zasvětit do problematiky saxofonových hubiček.
http://muzikus.cz Známý český katalog hudebníků, kapel, klubů, apod.
http://sakshamamouthpieces.com Sakshama Slobodan Koloski, výrobce saxofonovývh hubiček, mouthpiece refacer. V letech 2013-2017 jsem hrál na jeho tenorový model Sakshama Custom Z, který je kopií legendárních hubiček Zimberoff (Dukoff) ze 40.let 20.století. Moje hubička měla odklon .110".
http://youtube.com/user/bigbandzusik Big Band ZUŠ Iši Krejčího má své místo na YouTube - check out our videos!
http://ejazzlines.com eJazzLines.com je zdroj nepřeberného množství jazzových CD, DVD, aranží a podobného materiálu.
http://k1400.cz Z jiného soudku - motorky ve stylu chopper&cruiser. Ká Čtrnáctka mi učarovala už před léty, sedlat vlastní chopper a poklidně projíždět naší krásnou krajinou je můj velký splněný sen. Přátelé jedné stopy neváhejte a vstupte!